Недавно опубликовано

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea limbilor română și rusă,
- Experiență in functie de depozitar este binevenită,
- Caracteristici personale: responsabil, prezentabil, punctual.

Descrierea postului:
- Recepționearea mărfii la depozit,
- Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii,
- Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor,
- Evidența mărfurilor la depozit.

Program de lucru: Luni-Vineri 8:00-17:00, Sâmbătă 8:00-14:00

Oferim:
- Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;
- Pachet social integral;
- Salariu plătit la timp;

Numar telefon: [показать номер]069-788-995

Отправить резюме

О компании

 Compania AGROMOTOR se ocupă cu vînzarea tractoarelor, combinelor, utilajelor agricole și pieselor de schimb agricole, în același timp oferim service calificat pentru produsele vîndute de compania noastră.

Echipa AGROMOTOR este formată din 130 persoane cu noi oportunități de angajare în fiecare an, în diverse departamente: Management, Finanțe, Contabilitate, Vînzari, Service, Marketing, Suport IT.

  • AGROMOTOR STANDART – or. Chișinău, șoseaua Muncești 426A
  • AGROMOTOR PREMIUM – Ialoveni, șoseaua Hîncești 35 (Traseul Chișinău-Hincesti)
  • Filiale AGROMOTOR în alte regiuni ale țării.

 Pentru AGROMOTOR Echipa este cea mai importantă și aspirațiile ei . Încurajăm Dezvoltarea continuă prin oferirea de training-uri și seminare pentru deschiderea de noi aptitudini. Susținem un climat plăcut în interiorul companiei cît și organizăm timpul interesant și în afara orelor de muncă. Recompesăm corect eforturile, la timp și oferim șansa de a progresa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?