Недавно опубликовано

Inspector Securitate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

IMPORTANT
      Locul de muncă constituie - Portul International Liber Giurgiulești, situat în s. Giurgiulești, r-nul Cahul.
Responsabilități:

  1. Asigurarea securității obiectelor, executarea măsurilor operative la ordinul conducerii și conform procedurilor interne ale întreprinderii.
  2. Menținerea ordinii publice pe teritoriul obiectelor, prevenirea infracțiunilor și a altor încălcări ilicite.
  3. Inspectarea în timpul serviciului a terenurilor detașate ale obiectelor, supravegherea construcțiilor de pe teritoriul obiectelor și din nemijlocita lor vecinătate, valorilor materiale, mijloacelor de transport, oamenilor și personalului întreprinderii.
  4. Supravegherea accesului persoanelor (salariați, oaspeți) și unităților de transport pe teritoriul PILG.
  5. Asigurarea respectării regimului de acces pe teritoriul PILG.

Cerințe:
- Studii medii;
- Atenție, responsabilitate, seriozitate;
- Pregătire fizică, cunoștințe și deprinderi profesionale relevante;

Persoanele interesate pot transmite CV-l la  adresa poștală: resurse.umane@danlog.md">resurse.umane@danlog.md  Informații suplimentare puteți obține la: [показать номер]078888198 sau [показать номер]078884030

Отправить резюме

О компании

ICS DANUBE LOGISTICS SRL – proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?