Недавно опубликовано

Cofetar/ Кондитер

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Eşti pasionat de munca ta şi vrei să faci parte dintr-o echipă puternică şi prietenoasă?! Atunci vino în echipa noastră!

Obligatii:

  • Prepararea desertelor pentru restaurante comform fisei tehnologice.

Cerinte faţă de candidat:

  •  Studiile şi experienţa in domeniu;
  •  Calităţi personale: memorie buna (vizuala si gustativa), creativitate, acurateţe.
  •  Suntem gata sa instruim.

Oferim:

  •  Salariu motivant fară intîrzieri, orele suplimentare de munca se achită;
  •  Pachet social deplin;
  •  Stabilitate;
  •  Loialitatea companiei.
  •  Grafic de lucru 5/2 dela 8.00 - 18.00

Persoanele interesate pot expedia CV-ul complet la adresa de E-mail: hr@salat.md

Telefon:[показать номер]068688341/ [показать номер]069870480

Botanica, str.Bacioii Noi 14/9

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?