Недавно опубликовано

Contabil-șef

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Principalele atribuții:

  • Efectuarea operațiunilor de casă și bancă;
  • Evidența și eliberarea facturilor fiscale;
  • Evidența debitorilor și creditorilor;
  • Efectuarea inventarierilor planificate și inopinate ale elementelor patrimoniale;
  • Întocmirea și prezentarea documentelor primare și registrelor contabile;
  • Întocmirea situațiilor financiare, rapoartelor și dărilor de seamă fiscale, contabile, statistice;
  • Participarea la efectuarea analizei economice a activității economico - financiare;

Cerințe față de candidați

  • Studii superioare contabile;
  • Experiență profesională: minim 2 ani în domeniul contabilității;
  • Cunoașterea Standardelor de Raportare Finaniară;
  • Responsabilitate, inițiativă, operativitate în lucru și atenție la

Abilități

  • Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
  • Capacitate de concentrare, rezistență la efort și volum de lucru;
  • Punctualitate și acuratețe în îndeplinirea sarcinilor

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul la ardesa de e-mail: office@bvm.md">office@bvm.md

Termen de depunere a CV-lor – [показать номер]31.05.2022

 Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?