Недавно опубликовано

Antrenor înot

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • identificarea nevoilor clientului în vederea elaborării planului individual de antrenament;
  • efectuarea de antrenamente personale de înot;
  • sprijinirea clienților în însușirea principalelor tehnici de înot;
  •  efectuarea antrenamentelor și instruirilor de prezentare ce includ consultații în domeniul folosirii corecte a echipamentelor pentru piscină etc.;
  • promovarea serviciilor suplimentare acordate de club,
  •  întocmirea documentației de evidență și a dărilor de seamă;
  •  participarea la evenimentele organizate în cadrul clubului.

Cerințe:

  •  cunoștințe în domeniul anatomiei, fiziologiei și teoriei educației fizice, psihologiei;
  •  experiență în postul de instructor/antrenor de înot;
  •  sociabilitate, abilități de comunicare cu clienții;
  •  dorință de a munci mult și a cîștiga bine.

Condiții de muncă și de remunerare:

  • program de lucru în ture;
  •  salariu competitiv;
  •  angajare oficială în cîmpul muncii;
  •  pachet social;
  •  posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele în cadrul clubul de fitness;
  •  oportunitatea de a deveni parte a unui colectiv tînăr și ambițios.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: ingacravcenco@gmail.com">ingacravcenco@gmail.com
Telefon: [показать номер]060101693

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Отправить резюме

О компании

Спортивный клуб.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?