Недавно опубликовано

Contabil-Șef

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Sântem în cautarea unei persoane responsabile cu experiență pentru funcția Contabil-Șef.

Scurt despre funcția vacantă:
O funcție administrativă responsabilă de gestionarea calitativă și corectă a patrimoniului întreprinderii prin definirea și urmărirea tuturor tranzacțiilor în timpul unui exercițiu financiar cât și determinarea rezultatul acesteia.

Activități principale de funcție:

  • Întroducerea datelor în sistemul de operare.
  • Verificarea corectitudinii și veridicității informațiilor din sistem.
  • Perfectarea documentele primare;
  • Raportarea către instituțiile de stat privind activitatea întreprinderii.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experiență minim 1 ani într-o funcție similare;
  • Vorbirea fluentă a limbii române;