Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești în cautarea unui job la postul de CHELNER?

  Restaurantul Кавказская Пленница își mărește echipa și caută colegi noi cu/fără experiență în domeniu. Suntem în căutarea de chelneri cu vârsta 18+, responsabili și energici care să deservirea la timp și calitativ oaspeții restaurantului.

   Vei avea posibilitatea să obții lunar un salariu competitiv și motivant, să devii profi în domeniul horeca, să faci cunoștință cu bucătăria azeră și să muncești într-un colectiv profesionist, tânăr și prietenos.

Apropo, ne găsești pe adresa str. Kiev 5/3, sector Râșcani (#PANCOM).

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?