Недавно опубликовано

Conducator autocamion cat B sau C

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  •  Experiența de munca nu mai puțin de 1 an;
  •  Posedarea permisului de conducere de categoria C;

Cerințe de bază:

  •  Transportarea produselor în toate sectoarele orașului şi pe Republică;
  •  Verificarea stării tehnice și primirea automobilului înainte de începerea lucrului;
  •  Asigurarea siguranței bunurilor în timpul transportării acestora;
  •  Încărcarea / descărcarea și plasarea mărfurilor în autoturism.

Condiții de muncă:

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa hr.opt.prod@gmail.com cu specificarea postului solicitat sau sa ne contacteze la nr. de tel.  [показать номер]068371212 sau [показать номер]069454444 / fix: [показать номер]022667-805

De asemenea, Va puteți apropia direct la Serviciul Personal al companiei pe str. Muncești 173, luni – vineri, 8:00 - 17:00.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?