Недавно опубликовано

Angajam Ospatar restaurante Romania/Bucuresti

Основная информация

Зарплата:
1 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Брашов, Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințe:

Cautam ospatari pentru a servi cele mai gustoase preparate si o experienta deosebita clientilor nostri! Candidatii ideali trebuie să aibă experienta in domeniu, sa dea dovadă de seriozitate, responsabilitate, punctualitate si să poata lucra în echipă.

Condiții de muncă:

  • Contract de munca(include obtinerea documentelor pentru permisul de sedere)
  • Cazare asigurata
  • Masa asigurata
  • Transport asigurat de la locul de cazare
  • Program de lucru flexibil
  • Pregatire profesionala si oportunitati de promovare;

Responsabilități:

  • Intampinarea clientilor si preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
  • Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
  • Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si tipurile de bauturi;
  • Raspundere pentru calitatea serviciilor oferite.
Отправить резюме

О компании

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni! Suntem in cautarea a noi colegi care sa ne ajute la servirea celor mai bune si de calitate mancaruri pentru clientii restaurantelor noastre. Te asteptam cu drag!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?