Недавно опубликовано

Angajam ajutor de bucătar,Bucătar

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Avem nevoie de ajutor de bucatar,Bucatar la Restaurant Hotel-Resort;
Usile sunt deschise pentru toti si fiecare! Va asteptăm cu drag!

Cerinte ajutor de bucatar:

  •  Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Seriozitatea
  • Responsabilitatea sunt functiile cheie;

Cerinte bucătar:

  • Cunoasterea tehnologiilor si standartor de pregatire a bucatelor;

Mai multe detalii la numarul de telefon - [показать номер]062022635

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?