Опубликовано вчера

Manager vinzari ceha, slovaca(din oficiu/de la distanta)

Основная информация

Зарплата:
850 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее, Среднее специальное, Без образования
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Удаленная работа

Описание вакансии

Când alții vă cer experiență, noi o oferim!!!

  • Vorbiți fluent limba cehă, slovacă și o faceți din plăcere ??!!!

Atunci vă prezentăm oportunitatea de a comunica zilnic cu clienții noștri într-un mediu plăcut în oficiu sau de la domiciliu!

RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
  • Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
  • Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:

  • Cunoaşterea excelentă a limbii cehe/slovace (scris și vorbit);
  • Abilități de negociere și promovare a produsului;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

CE OFERIM NOI:

  • Posibilitatea de a lucra de la distanță(REMOTE);
  • Salariu decent alcătuit din :
  • Salariu fix: cu experienta 3,8$  (ora) +bonus din vinzari,fara experienta 2,5$ (ora)+bonus din vinzari   + premii lunare

  • Instruire gratuită de la 3 la 7 zile;
  • Grafic de lucru flexibil, full-time / part-time
  • Posibilități de dezvoltare si promovare in cadrul grupului de companiei
  • Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;

Așteptăm CV-urile Dvs. eurocallmd@gmail.com
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?