Недавно опубликовано

Vînzator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Vinăria Ialoveni produce vinuri speciale (peliculare), băuturi tari, brandy și Vermouth.

Angajam vinzator la magazinul specializat al fabricii de vinuri.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Discurs bine pronunțat, competent
  • Abilităţi de comunicare şi de ascultare
  • Responsabilitate și organizare

CV-urile va rugam sa le transmiteti la adresa de email : vinuriialoveni@mail.ru.

Отправить резюме

О компании

   „Vinuri Ialoveni” SA – întreprindere vinicolă bine cunoscută în Republica Moldova şi peste hotarele ei, pentru faimoasele mărci de vinuri peliculare Shervin IALOVENI (HERES). Prelucrează struguri, produce, îmbuteliază, comercializează vinuri seci, demiseci, demidulci, tari, de desert.
   Tradiţiile istorice a vinificatorilor împreună cu tehnologiile moderne avansate au condiționat o înaltă calitate a vinurilor produse de SA „Vinuri Ialoveni”.
   Despre calitatea vinurilor vorbesc cele peste 90 medalii de aur, argint și bronz și patru Grand Prix-uri, obţinute la prestigioasele concursuri naționale şi Internaţionale a vinurilor.
   Vinificatorii au elaborat o gamă distinsă de vinuri, fiecare din el având specificul său în gust și buchet.
   Vinurile Shervin IALOVENI satisfac cele mai rafinate gusturi.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?