Опубликовано вчера

Casier, vanzator in sala de comert la Fourchette-M SRL

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 7 500 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Дурлешты, Кишинёв, Рышкановка, Скулянка, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • abilitati de comunicare
  • spirit de lucru in echipa
  • loialitate

Condiții de muncă: decente (sanse de promovare )

Responsabilități:

casieri: deservirea cumparatorului la standardele stabilite de Intreprindere

Vinzatori:

  • amplasarea produselor in vitrini
  • verificarea termenului dec valabilitate
  • efectuarea etichetelor de preturi

Botanica: [показать номер]068133885

Ключевые навыки
Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Lucru în echipa

Преимущества

Рабочая форма

Частное медицинское страхование

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

„Fourchette” este o reţea de magazine de cumpărături pentru întreaga familie, care a venit în slujba clientului din Moldova in 2006. Compania introduce permanent cele mai înalte standarde de deservire, tinzînd mereu spre confortul maxim la efectuarea cumpărăturii.
    Astăzi reţeaua constă din 20 de magazine pe întregul teritoriu  Republicii Moldova, fiind una dintre cele mai cunoscute mărci.
    Cele 20 magazine la moment ( Chișinău - 16 ,  Bălţi - 2,  Edineţ - 1, 1 Soroca - 1, 1 Comrat - 1 , Cahul -1) Rețeaua celor 20 de magazine Fourchette în toată țara cu peste  1 milion de cumpărături lunar, este în căutare de noi angajați.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?