Недавно опубликовано

Operator facturi / Front Office Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

 Oferim:

  • Un post bine plătit într-o companie stabilă în creștere, de la 9000 lei brut!
  • Achitarea salariului la timp;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de a avansa;
  • Premii semestriale, în funcție de aportul adus companiei;
  • Tichete de masă în funcție de vechimea în muncă;
  • Program de lucru de 8 ore/zi, cu începere de la 8.30 pînă la 17.30, 5 zile pe saptamina.

Cerințe față de candidați (obligatorii):

  • Cunoașterea limbii de stat și Ruse nivel avansat;
  • Abilități de a lucra în WORD, EXCEL, INTERNET, 1C;
  • Reprezentativ, aranjat, punctual;
  • Experiența de lucru în domeniu (va constitui un avantaj);
  • Cunoaștera lucrului cu aparatul de casă (va constitui un avantaj);
  • Experientă în lucru cu clienții (va constitui un avantaj).

Responsabilități de bază:

  • Consultarea clientului în sală;
  • Aranjarea  și evidența vitrinei;
  • Prelucrarea comenzilor în 1 C;
  • Monitorizarea colectării comenzii de către depozit;
  • Închiderea și redeschiderea pozițiilor pe site, în cazul epuizării stocului și în caz de retur;
  • Eliberarea tuturor actelor necesare pentru livrarea comenzilor la clienți(facturi fiscale, copii la certificate, delegații etc);
  • Executarea tuturor operațiunillor de casă.

Dacă sunteți interesat în post Vă rugăm să transmiteți CV-ul pe: hr@magnat.md">hr@magnat.md

Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

MediaMagnat Grup (www.magnat.md), unul din cei mai mari importatori și distribuitori de jucării pentru copii, terenuri de joacă și producție gonflabilă din Moldova. Suntem de 15 ani pe piață, ne dezvoltăm în tempou stabil, anual înregistrăm o esențială creștere a cifrei de afacere, în mediu cu 20-30%, în acest context ne lărgim și ne extindem echipa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?