Недавно опубликовано

Manager de vînzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cine suntem?

Ne-am început activitatea pe piața Republicii Moldova în anul 2008. Iar din anul 2008 și până în momentul actual am ajuns să fim una dintre cele mai mari companii care furnizează soluții software pe piața Republicii Moldova.

Datorită expansiunii afacerii în Moldova căutam: 1 coleg, în calitate de Sales Manager.

Candidatul ideal:

  • Experiență în vânzări B2B;
  • Experiența în vânzarea de echipamente comerciale și soluții sotware reprezintă un avantaj;
  • Gândire analitică, abilitatea de a lucra la mai multe proiecte în același timp și a le duce la finalizare;
  • Atent la detalii, având un bun management al timpului;
  • Abilități de negociere, prezentare, comunicare, relaționare;
  • Cunoștințe avansate operare PC: Excel, Word, etc;
  • Cunoașterea limbilor română/rusă în scris și vorbit;
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară.

Descriere Job:

  • Identificarea de clienți noi și mărirea portofoliului de clienți;
  • Respectarea politicii comerciale a companiei; Stabilește și participă la întâlnirele cu clienții;
  • Întocmește documentația premergătoare întâlnirilor;
  • Redactează ofertele către clienți;
  • Redactează contractele de vânzare și prestări de servicii;
  • Monitorizează evoluția pieței (prețuri, concurența, etc) și propune acțiuni de dezvoltare a vânzărilor.

Beneficii:

  • Training de iniţiere la locul de munca;
  • Experienţă unică de învăţare şi dezvoltare;
  • Mediu de lucru dinamic, în cadrul unui colectiv tânăr și motivant;
  • Salariu atractiv și bonusuri motivante, în funcție de rezultatele obținute;
  • Telefon de serviciu şi pachet gratuit de comunicare.

E-mail: info@edi.md">info@edi.md

Отправить резюме

О компании

Компания Intelectsoft начала свою деятельность на рынке Республики Молдова в 2008 году. Intelectsoft — это команда профессионалов с многолетним стажем в разработке программного обеспечения для автоматизации процессов торговли, складского учета, электронного документооборота предприятий малого и крупного бизнеса. За последние годы коллектив нашей компании вырос и пополнился профессионалами в различных областях, что позволяет нам оказывать услуги нашим клиентам на новом качественном уровне.

Наша компания предлагает профессиональное программное обеспечение собственной разработки для автоматизации:

Небольших магазинов.
Супермаркетов.
Крупных торговых сетей.
Складов.
Ресторанов и сетей ресторанов.
Баров.
Кафе и столовых.
Медицинских центров.
Автозаправочных станций.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?