Недавно опубликовано

Contabil expert

Основная информация

Зарплата:
18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Штефан-Водэ

Описание вакансии

Cum trebuie să  fie persoana care va ocupa postul de Contabil Expert:

  • Să aibă experiență în contabilitate financiară și contabilitate de gestiune de minim 1 an.
  • Să fie la zi cu legislația și să  aibă capacitatea de a se adapta la schimbările legislative.
  • Să cunoască programul de contabilitate 1C.
  • Să aibă răbdare cu sarcinile detaliate și de rutină
  • Să finalizeze proiectele la timp și în limitele bugetului
  • Să fie dispusă  să  învețe continuu.
  • Să fie harnică. Apreciem mult hărnicia și sârguința.
  • Să cunoască limba rusa la nivel mediu.
  • Studiile universitare nu sunt obligatorii, însă  este important să  aibă cunoștințe temeinice de contabilitate sau experiență de munca in contabilitate atât financiară, cât și de gestiune.
  • Să recupereze informații și idei; să comunice informații, complet și corect.

Ce face Contabilul Expert:

  • Asigură evidența contabilă primară. Înregistrări in programul 1C.
  • Întocmește documente financiar-contabile (facturi, ordine de deplasare, dispoziții de plata, etc).
  • Verifică registrele conturilor contabile, registrele de vânzări și cumpărări.
  • Organizează documente contabile și le îndosariază.
  • Înregistrează banca și casa.
  • Menține relația cu furnizorii/clienții (pe partea de contabilitate).
  • Urmărește scadențarul facturilor clienți - furnizori.
  • Organizează evidența stocurilor.
  • Întocmește declarații și rapoarte financiare.

Ce oferim:

  • Salariu fix
  • Bonusuri de performanță - pe baza unor Indicatoare de performanță
  • Tichete de masă (suplimentar la salariul de bază)
  • Telefon
  • Birou modern si materiale de birotica care sa îi fie de ajutor la organizarea muncii
  • Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei.
  • Seriozitate (salariul și bonusurile le veti primi fără întârzieri... de fiecare dată!)
  • Cadouri și surprize
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Șef bun și înțelegător.

De când avem nevoie?
Cât mai repede.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea de mai sus, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa wiseadvicemd@gmail.com și scrie in e-mail și răspunsul  tău la următoarea întrebare: De ce crezi că ești potrivit pentru acest loc de muncă și de ce vrei să lucrezi în firma noastră?

Daca email-ul tău nu conține răspunsul la întrebarea de mai sus, și CV-ul, candidatura ta nu va fi luată în considerare.

Te așteptăm în echipa noastră!
PS: Dă te rog un SHARE! Poate ai un prieten/prietenă care să fie în căutarea unui loc de muncă atractiv. :)
Mulțumesc!

Отправить резюме

О компании

Companie specializată în prestarea servicii de contabilitate și consultanță în taxe.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?