Опубликовано вчера

Targetolog

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitățile de bază:

  • Dezvoltarea strategiei de marketing a companiei;
  • Administrarea site-urilor de promovare și îmbunătățirea lor;
  • Descrierea creativă a produselor, în limba română, rusă;
  • Coordonarea și realizarea activităților de promovare si menținere a unei imagini sanătoase a companiei în spațiul online
  • Crearea planului de conținut
  • Atragerea noilor abonați și promovarea serviciilor
  • Elaborarea machetelor pentru reclamă
  • Analizarea campaniilor de reclamă
  • Crearea reclamelor direcționate pe Fb, Instagram, Youtube, VK
  • Cunoașterea programelor pentru analizarea CA
  • Google Analytics Yandex Facebook
  • Analiza campaniilor de publicitate ale competitorilor
  • Dezvoltare conținut, USP, bannere publicitare
  • Experiență în crearea de canale automate, conectarea bot-urilor de chat
  • Independență în planificarea și pregătirea materialelor pentru publicare
  • Scrierea TK pentru designeri, designeri de layout, copywriteri etc.
  • Cunoaștere: Marketing B2B, Vânzări B2C

Cerințe:

  • Studii superioare finisate în domeniul: economic, marketing;
  • Experiența de muncă într-un post similar
  • Cunostinte si capacități avansate in strategii de marketing si indicatori de performanta
  • Cunoașterea limbii române și rusă scris și oral și preferabil engleza.
  • Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
  • Abilități de coordonare a lucrului echipei de marketing
  • Abilități de comunicare, exprimarea logică, coeerentă și corectă a gândurilor;
  • Punctualitate, amabilitate si corectitudine, responsabilitate si atenție la detalii, proactivitate si devotament – câteva calitati importante.

Oferim:

  • Program de lucru full-time (09:00-18:00);
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Petricani 17;
  • Lucru într-o echipă inspirată și mereu acolo pentru a vă sprijini creșterea și entuziasmul;
  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Cafea buna si oameni creativi!

Așteptăm CV, si portofoliul tau la adresa hr@mediashowgrup.com">hr@mediashowgrup.com

О компании

Suntem o grupă de companii cu o istorie de 15 ani, o echipă cu un potențial creativ desăvârșit, profesioniști, specialiști calificați în domeniile:

  • Tehnologiilor show businessului offline, hibrid și online, concertelor, campanii de PR, evenimente corporative, organizarea festivităților private , dar și a celor pentru public larg.
  • Media production – producerea media contentului de diversă complexitate începând cu reportaje simpliste, istorii de succes, dar și produse mai complexe așa ca vloguri, clipuri muzicale, spoturi publicitare, emisiuni televizate, etc
  • Producerea materialelor și construcțiilor publicitate, design 2D, 3D, producție video, organizare campanii promoționale etc.
  • Alte activități conexe

Suntem o grupă de companii foarte activă și flexibilă, care generează proiecte, realizează proiecte astfel încât fiecare proiect să fie unul cu adevărat special special.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?