Недавно опубликовано

Contabil/ă la producere (s. Purcari, Ștefan Vodă)

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее, Среднее специальное
Oпыт:
От 3 лет, От 5 лет
Город:
Штефан-Водэ

Описание вакансии

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială pe durata nedeterminată conform CM RM;
  • Grafic de muncă luni-vineri [показать номер]8.30-17.30
  • Cazare și alimentație asigurate;
  • Salariu motivant începând de la 14 000 lei lunar plus sistem de bonusare;
  • Întreg pachet de beneficii;
  • Telefonie corporativă

Responsabilități:

  • Lucru în program de evidență contabilă 1C;
  • Întocmirea documentelor contabile;
  • Verificarea și emiterea facturilor fiscale;
  • Introducerea zilnică a operațiunilor de evidența producerii;
  • Asigurarea evidenței contabile a stocurilor;
  • Evidența formularelor cu regim special, a materialelor, a obiectelor de mică valoare și scurtă durată;
  • Participarea la invetariere, întocmirea rapoartelor interne.

Cerinte specifice:

  • Studii superioare sau medii în contabilitate;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • Experienţă de lucru în contabilitate obligatoriu;
  • Cunostinte in domeniul evidentei contabile;
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel;
  • Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

Отправить резюме

О компании

Grupul Purcari este unul dintre principalii producători de vin și brandy din Europa Centrală și de Est, gestionând aproximativ 1,000 de hectare de podgorii și 4 vinării din România și Republica Moldova: Purcari, Crama Ceptura, Bostavan și Bardar.

Grupul deține un portofoliu compus din mai multe branduri de vin și vin spumant, din toate categoriile de preț, precum și un brand de divin premium.

Grupul Purcari este cel mai mare exportator de vin din Moldova, cu livrări în peste 30 de piețe din Europa (Polonia, Cehia, Slovacia, Ucraina, Norvegia, Marea Britanie, etc.), Asia (China, Japonia, Coreea de Sud) și America (SUA și Canada).

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?