Недавно опубликовано

muncitor la pavaj în Polonia

Основная информация

Зарплата:
21 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Познань , Польша

Описание вакансии

Oferta de munca in Polonia

  • Venituri atractive 18-22 PLN pe oră
  • Functioneaza 230-240 ore
  • Cautam cleme cu experienta in constructii de pavaj si pavaj.
  • Venituri de la 21000 MDL
  • Oferim zbor, viza si cazare

Pentru mai multe informații, sună whatsup +[показать номер]48 534 743 729 sau e-mail. Prin e-mail b.baba@romgos.pl cunoștințe de poloneză sau engleză necesare la nivel de comunicar

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?