Недавно опубликовано

Sudor care lucrează în Polonia

Основная информация

Зарплата:
24 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Познань , Польша

Описание вакансии

Requirements:

  • 2-3 ani de experienta

Lucru în Polonia

  • 230-240 de ore pe lună Lucrari la constructia gazoductelor
  • Avem nevoie de experiență și abilități în sudarea cu electrozi și tig
  • Oferim un salariu de 24.000 lei
  • Asiguram vize, cazare si continuitate in munca.
  • Este necesară limba poloneză sau engleză.

Mai multe informații - Whattsup +[показать номер]48 534 743 729 Mai multe informații - Whattsup +[показать номер]48 534 743 729

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?