Недавно опубликовано

Inginer proiectant constructii civile, instalatii termice sanitare si electrice, arhitect, desenator tehnic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния, Яссы

Описание вакансии

Compania de proiectare, angajeaza proiectanti constructii civile, instalatii termice, sanitare, electrice, arhitecti cat si desenatori tehnici pentru colaborare la distanta in cadrul proiectelor din Romania. Exista posibilitatea de angajare si in cadrul companiei la sediul din Iasi sau Bucuresti, Romania cu legalizarea actelor din partea angajatorului. Detaliile referitor de legalizare cat si salariul vor fi stabilite in cadrul interviului fizic sau online. Compania acorda sprijinul persoanelor care vor sa se implice in activitate si ofera pachet salarial atractiv.

Отправить резюме

О компании

Compania Filips Art Design este o companie de proiectare cu o experienta de peste 15 ani in domeniu. Implementam proiecte civile, industriale si agricole. Ne desfasuram activitatea in sediile proprii din Iasi si Bucuresti.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?