Недавно опубликовано

Tehnolog in secectia panificatie sau cofetarie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Felul in care gandim se reflecta si in ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram.Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai inalte standarte de calitate zi de zi. Pentru tine,asta inseamna oportunitate de a lucra alaturi de cei mai buni.La noi, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Candidatul ideal:

  •  Abilitati foarte bune de comunicare,spirit de organizare,coordonare echipa
  •  Studii superioare in domeniul respectiv
  •  Experienta in domeniul patiserie minim 2 ani
  •  Responsabil,respectuos

Responsabilitati:

  •  Organizarea si planificarea lucrului sectiei
  •  Monitorizarea si asigurarea respectarii tehnologiei
  •  Perfectarea retetelor, instructiunilor si regimurilor tehnologice
  •  Evidenta bunurilor materiale in sectie.
  •  Organizarea si indeplinirea comenzilor

Oferta noastra:

  •  Pachet salarial atractiv
  •  Program de lucru; 5/2, ora 9:00-18:00
  •  Echipa energica,prietenoasa

Daca teai regasit in cele enumerate mai sus, te invitam,trimite-ne  CV- ul sau contacteazane la telefon. Email:hr@familymarket.md

Tel.[показать номер]068688341/[показать номер]069870480

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?