Недавно опубликовано

Cosmetolog/esteticiana

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Неоконченное высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam cosmetolog estetician sau cosmetolog dermatolog

Daca Dumneavoastra:
  • Aveti studii in domeniul cosmetologiei finisate, preferabil cu studii medicale
  • Experienta de lucru minim un an in proceduri faciale si corporale
  • cunoasteti limbile rusa, romana, engleza (va constitui un avantaj)
Va oferim:
  • Loc de munca comfortabil, amenajat, nivel european
  • Utilaje cosmetologice performante
  • Pachet social complet
  • Salariu motivant
  • Bonusuri in dependenta de reusitele personale

Daca sunteti cointeresata, expediati CV-ul Dvs.  cu prenotare pentru postul de cosmetolog la adresa de e-mail alina.godzin@gmail.com sau la nr de telefon.
Отправить резюме

О компании

DARIA ROOM este un salon de estetica faciala si remodelare corporala bazata pe aparataj profesionist in care poti sa ai intimitate deplina, o atmosfera calda si relaxanta, un moment de liniste si o echipa prietenoasa si profesionista ce va avea grija de tine. Salonul este dotat cu aparatura de ultima generație din domeniul esteticii faciale si  remodelarii corporale si unicul reprezentant al tehnologiei italiene EXIMIA in Republica Moldova.
DARIA ROOM este aliatul tau pe drumul spre  un ten impecabil si o silueta de vis!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?