Опубликовано вчера

Vânzător consultant

Основная информация

Зарплата:
от 6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Без опыта
Город:
Флорешты

Описание вакансии

Obiectivul postului: Realizarea target-ului de vinzari in conformitate cu politicile companiei

Responsabilitati:

  • Deservirea calitativa a clientilor;
  • Consultarea clientilor privind sortimentul, calitatea și preturile produselor;
  • Respectarea procesului de vinzare a produselor;
  • Asigura respectarea procedurilor interne ale companiei.

Profilul candidatului:

  • Studii medii sau superioare;
  • Studii tehnice – constituie un avantaj;
  • Aptitudini de operare PC (Microsoft Office) - nivel mediu;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Experienta de lucru in domeniul vinzarilor de orice bunuri si servicii – constituie un avantaj;
  • Cunostinte in exploatarea si deservirea, precum si Experienta in vinzarea de instrumente, tehnica si electrotehnica etc. pentru diferite scopuri si domenii de utilizare va constitui un avantaj !!!;
  • Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si convingere;
  • Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila.

Compania ofera:

  • Salariu si alte bonusuri de performante;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
  • Instruire si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV  in atentia Departamentului
Resurse Umane la adresa de
emailhr@pit.md, tel. [показать номер]069 981 957

О компании

Compania – PIT.MD are ca domeniu de activitate comercializarea și deservirea sculelor electrice; aparatelor de sudat; compresoarelor; generatoarelor; motoferestraielor pompelor și sistemelor de livrare a apei; motocultivatoarelor; accesoriilor, consumabilelor și pieselor de schimb pentru acestea; și alte utilaje și echipamente inclusiv pentru grădinărit.

Produsele noastre sunt potrivite pentru segmentele construcției, producerii mobilei, stațiilor de reparații auto, irigare, lăcătuși, ateliere de tîmplărie, inclusiv consumatorului casnic.

PIT.MD are în portofoliu:

-  Peste 12000 de SKU-uri
-  Zeci de branduri, inclusiv mărci proprii: PIT, Kraft Tool, GreenLand, Mak Flex, Колос, Тайга, Урал, Водолей, Родничок, Monarh. De asemenea, la noi puteți găsi mărci internaționale renumite de scule, ca - MAKITA. INGCO. BOSCH. DEWALT. HITACHI. HUSQVARNA.

La moment Compania gestionează:

-  Service Centru autorizat cu branduri International ,
-  8 magazine specializate cu comerț en-detail,
-  peste 450 de distribuitori  în toată țara,
-  cel mai mare magazin on-line specializat în scule și echipamente.

Informație de contact:

Site: www.pit.md
Tel: +373 68 814157
E-mail: hr@pit.md

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, stradela Studentilor 2/4, of 101
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?