Опубликовано сегодня

Manager achiziții (Bălți)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Verix-Grup SRL este în căutarea unui specialist în funcția de Manager achiziții (Bălți).

Cerințe:

  • experiență managerială în departamentul de achiziții constituie un avantaj,
  • studii superioare sau medii de specialitate,
  • cunoaşterea 1C,
  • cunoaşterea limbilor: română, rusă,
  • abilități excelente de comunicare și relaționare,
  • capacitate de analiză, sinteză și decizie,
  • capacitatea de a gestiona mai multe task-uri.

Responsabilități:
  • identificarea și selectarea furnizorilor astfel încât aceștia să îndeplinească criteriile de preț, calitate și data de livrare,
  • menținerea și dezvoltarea relațiilor de colaborare cu furnizorii, urmărind derularea corespunzătoare a contractelor comerciale,
  • monitorizarea schimbărilor de piața, ceea ce privește evoluția prețurilor,
  • crearea dezvoltarea și menținerea relației cu furnizorii.

Avantaje:
  • pachet social complet,
  • posibilitatea de creştere şi dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului vacant la adresa de email:  cv@verix.md

Prin transmiterea Cv-ului, dvs. sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal.
Отправить резюме

О компании

Înființată în anul 2002, compania Verix-Grup SRL are ca domeniu de activitate importul și comerțul cu o gamă foarte variată de materiale de construcții, obiectivul companiei fiind extinderea vânzărilor la nivelul întregii țări, prin comercializarea unor produse de bună calitate, la costuri rezonabile.

Poziţia dobândită se datorează permanentei preocupări pentru calitatea serviciilor şi a produselor pe care le oferim tuturor clienţilor.

Verix-Grup SRL înseamnă onestitate, seriozitate, ambiţie şi perseverenţă, fiind o companie a cărei valoare creşte permanent datorită calităţii serviciilor oferite clienţilor şi a valorii capitalului uman. Mai mult ca atât angajații Verix-Grup SRL reprezintă cea mai valoroasă resursă în dezvoltarea permanentă a companiei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?