Недавно опубликовано

Social Media Manager (SMM)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în SMM
  • Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română și rusă
  • Creativitate, imaginație, pasiune și dorință de autoperfecționare

Responsabilități:

  • Planificarea postărilor
  • Lucrul cu statisticile pentru a îmbunătăți calitatea conținutului social media și a crește impactul
  • Dezvoltarea și realizarea noilor strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online
Отправить резюме

О компании

Detalii.md – este Ghidul Tău spre Cetățenia Română!
Am pregătit pentru dumneavoastră toate toate serviciile de care aveți nevoie pentru a restabili cetățenia română și a realiza toate actele românești necesare, în timp optim și la cele mai bune condiții. Încrederea oferită de noi se bazează pe profesioniști calificați, corectitudine, bon fiscal, suport în orice moment

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?