Недавно опубликовано

Full Time & Remote Front-End & Back-End Developer

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет)

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cautam programatori specializati in WordPress si WhooCommerce development;
  • Flutter; Node.Js; Firebase si Strapi.
  • Daca esti bun in una sau mai multe dintre aceste tehnologii, asteptam CV ul tau cu un portofoliu de proiecte la care ai lucrat.

In cazul developerilor pe Wordpress vei fi asignat la unu dintre Project Manageri nostrii si vei lucra la realizarea siteurilor pentru clientii nostri din Romania si Elvetia sau pe unu dintre proiectele noastre de dezvoltare a unor teme Wordpress care urmeaza sa fie vandut prin Themeforest.

Programatori fluenti in Mobile Dev. si back end pentru aceste aplicatii vor lucra pe produsele interne ale companiei.

Condiții de muncă:

  • Program Flexibil cu munca de acasa, accentul fiind pus pe atingerea termenelor de livrare si participare la intalnirile online cu clienti.
  • Avem completa incredere ca esti capabil sa iti organizezi timpul in asa fel incat toti parteneri interni si externi sa fie multumiti.

Responsabilități: Capacitate de organizare a timpului si asumarea proiectelor de la faza incipienta pana la predarea lucrari.

Отправить резюме

О компании

Suntem o companie si echipa tanara, infiintata in 2017 cu capital 100% romanesc.

Specializati pe servicii de: Design UI si UX; Wordpress Development; si dezvoltare Aplicatii Mobile iOS si Android in Flutter cu Back-End in Firebase, Node.Js si Strapi.

Clientii nostri principali sunt din Romania si Elvetia.

Suntem in continua cautare de noi colegi care sa ni se alature echipei si sa crestem impreuna.

Cautam candidati pentru urmatoarele posturi vacante:

- Designer

- PM

- Social Media Marketing Expert

- Video Editors

- Wordpress Developer

- Flutter Developer

- Front-End Developer

- Back-End Developer

Cunostinta limbii Engleze sau Germana constituie un avantaj.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?