Недавно опубликовано

Hamal

Основная информация

Зарплата:
8 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania FCP PEGAS SRL produce din anul 1992 carne, produse din carne și mezeluri.

Nu încercăm să-i depășim pe concurenții noștri, dar ne străduim să fim cei mai buni !

Angajăm hamal (ajutor kuter)

Beneficii:

  • Angajare oficială cu întreg pachetul social;
  • Salariul net începînd cu suma de 8500 lei net;
  • Prânz asigurat din partea companiei;
  • Uniformă de lucru;
  • Locul de muncă amplasat în sect. Rîșcani, or.Chișinău,str.Petricani nr.174 (autobus 16, troleibuz 29).

Responsabilități:

  • ajutor la îndeplinirea lucrărilor la cuter;
  • executarea lucrărilor de încărcare-descărcare;

Cerințe:

  • Stare de sănătate și fizică bună;

Pentru detalii apelați la tel.[показать номер]06-000-39-02.

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Отправить резюме

О компании

Мясокомбинат «Pegas» уже более 20 лет неустанно трудится, совершенствуясь с каждым днем, стремясь положить начало новой культуре мясных продуктов. Пронеся преданность своему делу через четыре поколения профессиональных мясников, мы сформировали особую философию, правила которой позволяют нам выходить за рамки привычного и покорять новые высоты, сохраняя при этом наши традиции, храня верность нашим идеалам и отвечая вашим ожиданиям:

  • Держаться с достоинством;
  • Оправдывать ожидания;
  • Чувствовать, и не только сердцем;
  • Заботиться о каждом;
  • Хранить преданность;
  • Работать вдохновенно.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?