Недавно опубликовано

Manager de Vînzări Relații Externe (B2B)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

InoxPlus este o companie specializată în producerea confecțiilor din inox și anume: producerea de rezervoare (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul materiei prime din inox. În 11 ani, am reușit să ne extindem sfera de activitate și să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici din Republica Moldova.

Află mai multe despre noi:
Accesează: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Echipa noastră se extinde!

Suntem în proces de identificare a unui Manager în Relații Externe (B2B)– cu abilități de cunoaștere a tehnicilor de vânzări active, căutare și atragere de clienți, convorbiri telefonice efective, vânzări directe.

Vânzări B2B.

Beneficiile companiei Inox Plus!

  •  Salariu motivațional de la 12000 - 20000 NETTO (cu perspectiva de creștere)+ indicatori KPI și sistem de bonusare;
  •  Oficiu renovat, dotat cu tehnică modernă și o ambianță plăcuta de lucru;
  •  Proces de inducție – instruirea și ghidarea pentru toate etapele de asimilare a procesului de lucru;
  •  Deplasări, prezentări, cursuri de perfecționare internaționale, seminare locale, programe de dezvoltare din partea companiei;
  •  Evenimente sistematice, team-building-uri, ieșiri cu echipa la aer liber și de ce nu - la un Pub.?!
  •  Transport asigurat pentru colegi, cît și automobil pentru managerii ce merg în teren;
  •  Transparență legală în toate procesele de muncă;
  •  Concediu și zile de odihnă conform standardelor RM și HG;
  •  Cafea, ceai pentru coffe-break zilnic și fructe pentru bunăstare;
  • Bibliotecă corporativă.

Ce așteptări avem de la candidatul nostru?

  • Studii superioare;
  •  Cunoașterea calculatorului la nivel avansat (MS Office);
  •  Abilități de comunicare și negociere;
  •  Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleza – comprehensiune verbală și scrisă (cunoașterea altor limbi reprezintă un avantaj);
  •  Experiență în domeniul similar cel puțin 1 an;
  • Experiență în procesarea calculatorului (Word și Excel, 1 C, SI Bitrix 24 - constituie avantaj);
  • Cunoașterea actelor normative care reglementează procedurile de export și logistică.

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Asigurarea și îndeplinirea planurilor/obiectivelor de vânzări ale companiei;
  • Promovarea și extinderea segmentului de produse pe piața externă;
  • Răspunderea de aplicarea și implementarea standardelor și strategiilor de comercializare și prezentare a produselor;
  • Analiza pe piața externă și rentabilitatea pe categorii de produse;
  • Vânzarea produselor în segmentul B2B;
  • Organizarea exportului marfar către client în colaborare cu departamentul de achiziții și logistică;
  • Introducerea datelor în sistemul Bitrix;
  • Controlul creanțelor comerciale;
  • Evidența contractelor cu clienții.

Te așteptăm în echipa Inox Plus!
Dacă ești responsabil, ambițios, pozitiv, organizat și dorești să te dezvolți în cadrul unei companiei naționale, atunci te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail: angajare@inoxplus.md cu subiectul: “Manager în Relații Externe

Sau formați +[показать номер]37379809888 – Manager HR și hai să ne cunoaștem!

Отправить резюме

О компании

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 11 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?