Недавно опубликовано

Bucătar în gradiniță privată

Основная информация

Зарплата:
6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm bucătar cu experiența în grădiniță privată.

Condiții bune de lucru și colectiv prietenos,  salariu motivant,stabil, achitat la timp;

Maria, [показать номер]079336336

Отправить резюме

О компании

FasTracKids este Academia INTERNAȚIONALĂ de Dezvoltare intelectuală a copiilor de la 2-10 ani, care pregătește copii pentru școală și viață.

FasTracKids Obiective:
1. Dezvoltăm talentele și potențialul intelectual a copiilor.
2. Pregătirea copiilor pentru succesul din școală și viață.
3. Construirea abilităților de comunicare și vorbire.
4. A preda aplicarea și transferul cunoștințelor.
5. Promovarea leadership-ului și a creșterii personale.
6. Încurajarea dragostei de învățătură și a creșterii personale.
7. Dezvoltarea gândirii creativă și a aptitudinilor de rezolvare a problemelor.
Academia Internațională pentru copii "FasTracKids" a început activitatea în Moldova in Iunie 2009 și face parte din familia de Frachising "FasTracKis International Inc" fondat în anul 2001 de către J. Krause în Denver, Colorado, U.S.A. "FasTracKids" este o companie cu renume internațional, este prezentată în peste 90 de țări din Europa, Asia, America și Australia. În prezent exista 196 de centre de dezvoltare în educație de tip "Enreachment" inclusiv în : Romania, Russia, Ukraina, precum și Japonia, Australia, Germania, Statele Unite, Canada și altele. Copiii care fregventează centrele de dezvoltare timpurie FasTracKids sunt expuși la un curriculum calitativ si contemporan, avînd standarte înalte în predare interactivă bazată pe tehnologii avansate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?