Недавно опубликовано

Medic primar/Medic de familie

Основная информация

Зарплата:
1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii universitare medicale
  • Studii postuniversitare prin rezidențiat pentru medicina primara/medicina de familie
  • Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj
  • Regim de munca – full time
  • Spirit de echipa

Condiții de muncă:

  • Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
  • Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
  • Oportunități de dezvoltare prin accesul la programe de training  şi învăţare continuă
  • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare
  • Beneficii sociale pentru tine şi familia ta.

Responsabilități:

  • Determinarea corecta a diagnosticului  pacientului, bazîndu-se pe evidențe, prescrierea corectă a tratamentului.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?