Недавно опубликовано

Project manager (de la 10000 lei)

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

„Pixtoon Studio” este un studio de animație și producție video. Specialitatea noastră este crearea de spoturi publicitare și desene animate.

Căutăm un nou coleg:

  • cu experiență în managementul proiectelor;
  • care știe să planifice și să organizeze activitatea echipei;
  • care va putea să motiveze colegii la acțiune;
  • capabil să asigure relații bune cu clienții;
  • care cunoaște principalele reguli pentru folosirea eficientă a timpului și știe să le aplice în practică;
  • vorbitor de română și engleză;
  • cu studii superioare;

Așteptăm ca noul nostru coleg:

  • să respecte termenele limită de realizare a proiectelor;
  • să aibă grijă nu doar de termene, ci și de calitate.

Noul nostru coleg va beneficia de:

  • șansa de a fi parte a unei echipe ÎNDRĂGOSTITE de ceea ce face;
  • un job interesant alături de un colectiv de oameni creativi;
  • posibilitatea de a cunoaște persoane noi și interesante;
  • oportunitatea de a trăi în lumea imaginilor grafice, a animațiilor și creațiilor video;
  • o remunerare motivantă și posibilitatea de a influența propriul venit (acesta fiind compus din salariu + %);
  • oportunități de dezvoltare profesională;

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: info@pixtoonstudio.com">info@pixtoonstudio.com
Pentru a ne cunoaște mai bine accesați: www.pixtoonstudio.com

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?