Недавно опубликовано

Manager Relații cu Clienții IT

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania TopHost anunță poziția vacantă de Manager Relații cu Clienții în domeniul IT.

Responsabilitățile de bază:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții
  • Asistarea clienților existenți
  • Consultarea clienților potențiali
  • Promovând serviciile companiei
  • Emiterea și încasarea facturilor
  • Asigurarea realizării plăţilor de către client în termenele stabilite

Competențe și studii:

  • Studii superioare ( IT, marketing)
  • Experienţa în managementul relaţiei cu clienţii.
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare

Oferim:

  • Salariul competitiv și plătit la timp
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM.
  • Oficiu confortabil în centrul Chișinăului
  • Telefon/Internet Inclus

Dacă sunteți interesat(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email: hr@tophost.md">hr@tophost.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Stefan cel Mare 196
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?