Недавно опубликовано

Expert Imobiliar

Основная информация

Зарплата:
1 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Bună ziua, dragă candidat / ă. Acest post vacant a fost scris pentru tine de către director (el fiind și proprietarul) companiei.

Consider că atitudinea directorului companiei față de parteneri afectează direct succesul și creșterea afacerii, pentru că o agenție imobiliară - este locul de muncă al agenților, iar pentru noi este important ca agenții să câștige bine.

Vă oferim un plan individual de instruire gratuită, lucru într-o echipă prietenoasă și posibilitatea de a face tranzactii încă din prima lună de muncă!

Beneficiile jobului:

  • Training și sprijin pe tot parcursul evoluției tale în agenție
  •  Independență financiară
  •  Comision foarte avantajos comparativ cu concurenta, incepand de la 50 %
  •  Autonomie și flexibilitate in ceea ce priveste politicile de tranzactionare
  •  Oportunitate de afirmare in cadrul agentiei.
  •  Echipa tanara si dinamica.
  •  Mediu de lucru placut, avand biroul intr-un centru comercial modern
  •  Suport tehnic si profesional in permanenta

Candidatul ideal trebuie sa fie:

  •  Persoana ambitioasa cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze;
  •  Capacitate de organizare si planificare;
  • Disponibilitate full time pentru job;
  •  Perseverent, punctual si onest;
  •  Focusat pe rezultate;
  •  Tinuta obligatorie: office;
  •  Deschis spre nou, cu dorinta de a invata;
  •  Permis categoria B constituie avantaj;

Descrierea jobului:

  •  Prospectarea continuă a pieței imobiliare locale;
  •  Promovarea proprietăților și găsirea celui mai potrivit client;
  •  Asistarea clienților pe parcursul întregului proces de tranzacționare;
  •  Acordarea de consultanță imobiliară clienților;

!!! Daca consideri ca ne potrivim, te rugam sa ne lasi C.V-ul tau la adresa connect.imobil.hr@gmail.com sau sună pe numarul [показать номер]078691111

Te asteptam cu drag in echipa Connect Imobil!

Отправить резюме

О компании

Connect Imobil a fost fondat de un fost fotbalist profesionist – Victor Gheorghiu –  care a văzut cu ochii lui cum excelența individuală nu garantează victorie.

Toate elementele care definesc calitatea unui apartament – spațialitatea, culorile, materialele exclusiviste, priveliștea de la balcon, toate devin neputincioase în fața unor vecini care îți fac traiul insuportabil.

Oamenii mulți fac adevăratul confort și garantează micile și marile victorii.

Connect Imobil alege atent oamenii cu care lucrează, compunand oaze de căldură și înțelegere – locuri în care să vrei să te întorci seara, în care să-ți găsești liniștea, și pe care să le poți numi „acasă”.

Noi nu doar oferim apartamente – noi creăm comunități.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Sfatul Tarii 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?