Опубликовано вчера

Lucrator comercial in sala (Sarmizegetusa 1,sos.Hincesti 60)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Persoană agreabilă, deschisă, comunicativă şi sociabilă;
  • Onestitate, punctualitate, responsabilitate;
  • Promovarea și comercializarea produselor companiei;
  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
  • Experienta profesională nu este obligatorie;
  • Cunoașterea limbilor române și ruse

Condiții de muncă:

  • Vei avea parte de flexibilitate, beneficii, sanse de avansare.
  • Salariu motivant, bonuri de masa + bonus-uri din vanzarile realizate.
  • Contract de muncă cu normă întreagă sau part time.

Responsabilități:

  • Urmărește rafturile și asigură încărcarea lor cu marfă în funcție de vânzare;
  • Prezentarea produselor promotionale si nu numai;
  • Eliminare etichete pentru produsele care nu mai sunt la vânzare;
  • Verifică termenul de valabilitate al produselor;
  • Controlează zilnic valabilitatea produselor ;
  • Respectarea programului de lucru si de folosirea integrala a timpului de munca.

Pentru programari la interviu si alte detalii sunati la: [показать номер]068991199 (între orele 09:00 – 18:00, de luni pînă vineri) sau trimiteti CV-ul la: Lungu.Violeta@sidalgrup.md.

Отправить резюме

О компании

Сеть магазинов бытовой химии и средств по уходу за телом Alina Cosmetics широко известна в крупнейших магазинах Молдовы – Кишинёве и Бельцах. Охват сети насчитывает более 50 филиалов. Основной ассортимент магазинов составляют бытовая химия, косметика и парфюмерия, посуда, игрушки и детское питание.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str.Albisoara 84/9
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?