Опубликовано вчера

Cofetar - Sectia Producere

Основная информация

Зарплата:
от 6 500 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam cofetari in secția de producere (umplerea nucușoarelor).

Grafic de lucru:  Luni-vineri [показать номер]8.00-17.00
Cerințe minime: Punctualitate, responsabilitate și abilitatea de a lucra in echipă
Experiență/studii în domeniu: Este binevenită, dar nu este obligatorie. Te invățăm de la zero. Important e să fie dorința de a învăța și abilitatea de a îndeplini toate instrucțiunile după Fișa de post.
Salariu brut: de la 42 MDL / ora. Salariu achitat lunar la timp, pachet social, poliță medicală.
Adresa: Str. Uzinelor 1, Chișinău
APLICARE: Vino la zi de probă ca să te cunoaștem și să vezi daca poziția ți se potrivește. Ziua de probă începe de la orele 8.00 pană la 17.00. Adresa: Uzinelor 1, BLOC C-1, et.2, Chisinau. Contactează-ne pentru mai multe detalii prin email: info@besweet.md sau telefonic la [показать номер]06 977 79 09

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Uzinelor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?