Недавно опубликовано

HR Manager/Assistant

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Salutare prieteni
Compania britanica AZGE Ltd agentie in domeniul recrutarii Angajeaza HR Manager
Lucru in domeniul constructiei Office work
Apeluri telefonice colaborare cu clientii din UK si muncitorilor in domeniul constructiei in UK
Facebook, Whatsapp, Viber, Messenger etc

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii engleze si initiativa de munca
  • Restul va invatam noi durata trainingului 2 saptamini
  • Studii medii sau de specialitate
  • Acceptam si studenti
  • Salariul negociabil
  • Colectiv amabil si prietenos :)

There is no Boss here...!!! Only Leaders...!!!
Locatia: Botanica regiunea Franzeluta colegiul de ecologie

Expediati CV-ul la adresa de email:  andrei.negru.uk@gmail.com

Detalii la numarul de telefon [показать номер]079176285
WhatsApp +[показать номер]44 7868765398  Andrei Negru

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?