Недавно опубликовано

Administrator al Subdiviziunii de Producere (or. Cahul, s. Cucoara)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Asigurarea conducerii, organizării și funcționării Subdiviziunii Cooperativei;
  • Coordonarea și asigurarea întregului proces de lucru de depozitare, păstrare, uscare a producției agricole;
  • Respectarea proceselor tehnice de lucru al Subdiviziunii;
  • Dirijarea și monitorizarea activității subalternilor.

Cerinţe:

  • Studii superioare tehnice, inginierești sau domeniul agricol finisate;
  • Experientă în funcție de conducere de cel puțin 5 ani;
  • Experiență în industria producerii;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă;
  • Gândire analitică, orientare spre rezultat, abilități de lider;
  • Gestionare a unei echipe, delegarea.

Oferim

  • Lucru într-o companie de succes;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu atractiv, motivat;
  • Automobil de serviciu, convorbiri telefonice asigurate.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@agrostoc.md">hr@agrostoc.md
* Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu

Отправить резюме

О компании

Cooperativa de Intreprinzator Agrostoc fondata in 2001 lider in piata agricola este in cautarea a celor mai buni specialisti din sectorul agricol.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?