Недавно опубликовано

Project Coordinator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Неоконченное высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв, Удаленная работа

Описание вакансии

Cerințe către candidat:

  • A good knowledge of the English language;
  • Work strategically, completing essential planning in order to achieve operational improvements;
  • Look for ways to improve the way the business runs;
  • Working on a variety of projects from diverse industries throughout the world at the same time;
  • Serving as a point of contact for clients and industry professionals, etc.

Beneficii:

  • Bonusuri și prime în funcție de performanță;
  • Remote job;
  • Program flexibil;
  • Zile suplimentare de concediu;
  • Pachete de wellbeing;
  • Echilibru viață personală / profesională, etc.

Abilități:

  • Abilitatea de a învăța rapid;
  • Abilitatea de a soluționa eficient problemele;
  • Managementul proiectelor;
  • Abilități de comunicare;
  • Gândire critică;
  • Productivitate, organizare și motivație;
  • Abillitatea de a comunica eficient și clar, etc.

E-mail: irina.babuci@voicexglobal.com

Отправить резюме

О компании

We are a research service provider with a global team of data collection and analysis experts dedicated to helping you solve your business challenges. We inspire growth.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?