Недавно опубликовано

Designer mobilier

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Se caută un designer pasionat de proiectarea și crearea mobilierului, dornic și capabil să realizeze proiecte

Află mai multe despre activitatea noastră, urmărind:
- site-ul www.amatto.md

Cerințe:
- cunoașterea tendințelor în domeniu;
- un gust estetic și un simț al stilului bine dezvoltate;
- cunoașterea programelor de proiectare specializate. (Базис мебельщик,  pro 100)

Responsabilități:
- proiectarea seturilor de bucătărie în baza schițelor;
- prezentarea proiectelor.

Oferim:
- salariu 20 000 mii lei;
- program de lucru confortabil;
- oportunități de dezvoltare.

Sunteți interesat de proiecte noi? Alaturați-vă!
Expediați СV-ul cu indicarea poziției dorite la adresa hr@mobilastudio.md">ceo@amatto.md

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?