Опубликовано вчера

Office Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

INOX Plus este o companie specializată în producerea confecțiilor din inox și anume: rezervoare (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul materiei prime din inox. În 11 ani, am reușit să ne extindem sfera de activitate și să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici din Republica Moldova.

Află mai multe despre noi:
Accesează: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Echipa noastră se extinde!
În legătură cu avansarea în carieră a colegei noastre, suntem în proces de identificare cît mai rapid a unei persoane carismatice, flexibile și plină de energie, care va deține funcțiile unui Manager-Oficiu.

Beneficiile companiei Inox Plus!
- Salariu rentabil în conformitate cu normele și serviciile furnizate pe piața;
- Oficiu panoramic, renovat, dotat cu tehnică modernă și o ambianță plăcută de lucru;
- Proces de inducție – ghidarea în toate etapele de inducție și adaptarea eficientă în cadrul echipei;
- Cursuri de perfecționare internaționale, seminare locale, programe de dezvoltare din partea companiei;
- Transparență legală în toate procesele de muncă;
- Echipa e mai mult decît SUPER! Suntem tineri și INOX-idabili!
- Avem evenimente sistematice, team-building-uri, ieșiri cu echipa la aer liber și de ce nu - la un Pub.?!
- Cafea, ceai pentru coffe-break zilnic și fructe pentru bunăstare.

Cerințe față de candidat:
- Studii speciale sau superioare;
- Comprehensiune de vorbire în l.română și rusă;
- Abilități în utilizarea calculatorului și a pachetului Microsoft Office;
- Experiență într-o funcție similară constituie un avantaj;
- Căutăm o persoana responsabilă, un bun organizator și un coleg punctual.

Responsabilități de bază:
- Recepționarea apelurilor telefonice;
- Preluare lead-uri;
- Activități secundare specifice resurselor umane;
- Primirea și recepționarea corespondenței, scrisorilor de intrare și ieșire;
- Lucru cu tehnica de birou (fax/scan/printer/xerox);
- Aprovizionarea oficiului cu rechizite de birou;
- Îndeplinirea altor sarcini, in conformitate cu segmentul profesional și manager superior.

La noi ai posibilitatea să avansezi și să crești în carieră! Dacă îți dorești asta...
... atunci te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail: angajare@inoxplus.md cu subiectul: “Office Manager sau Administrator de oficiu”
Sau formează [показать номер]079 809 888 și HAI SĂ NE CUNOAȘTEM!

Отправить резюме

О компании

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 11 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?