Недавно опубликовано

Agronom consultant (Centru, Briceni, Cahul, Ciripcău)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
- Studii superioare în agricultură
- Permis de conducere cat. ”B”;
- Un avantaj va constitui experiența într-o pozitie similară;
- Persoana ordonată, activă, punctuală, onestă;
- Abilități de lucru în echipă.

Responsabilităţi:
- Identificarea şi stabilirea relaţiilor cu producătorii agricoli din R.Moldova;
- Participarea activă la elaborarea planului de vânzări a mijloacelor de producţie comercializate;
- Acordarea sprijinului tehnic şi de consultanţă în domeniul agricol fermierilor pentru a spori vânzările de mijloace de producţie comercializate;
- Întocmirea dărilor de seamă săptamînale.

Oferim:

- Ocuparea oficială a forței de muncă;
- Salariu la standart european;
- Deplasări, seminare peste hotare pentru perfecționare la producătorii de pesticide și fertilizanți (partenerii Imexagro);
- Automobil de serviciu și număr de telefon corporativ.

Experiența în vânzări în domeniul distribuției de inputuri agricole va constitui un avantaj, deasemenea și o bază de clienți activi va fi un avantaj care va influența pozitiv remunerarea și condițiile de lucru.

Отправить резюме

О компании

Compania "IMEXAGRO" SRL a fost fondata in anul 2003.
Compania este unul dintre cei mai mari operatori ai pieței de semințe pentru cultura mare, produse de protecție a plantelor, fertilizanți și consultanță agronomică în Moldova.
"IMEXAGRO" SRL este distribuitor al companiilor de renume:
"ZemlyakoFF", Rusia; "August", Rusia; "Fader Alliance", Marea Britanie; "UPL" (Arysta Life), Belgia; "Saaten Union", Germania; "ICL", Olanda.

Produsele oferite de "IMEXAGRO" SRL asigură protecție pentru toate culturile cultivate în Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?