Недавно опубликовано

Manager proiect in domeniul “Constructii industriale si civile”

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 5 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Invitam in echipa noastra manager de proiect in or. Chisinau.

Sarcine principale:

- Coordonarea activitatii in cadrul proiectului;
- Organizarea procedurii de proiectare a obiectelor;
- Pregatirea bugetului proiectului pentru contracte, asigurind resursele necesare bunei desfasurari a activitatii;
- Monitorizarea progresului fata de obiectivele propuse cu respectarea datelor prevazute in contracte;
- Evaluarea impactului proiectului;
- Supravegheaza activitatea Responsabilui Tehnic, sefilor de santiere (Diriginti de Santiere), echipele care realizeaza lucrarile precum si activitatea subcontractorilor;
- Asigura incadrarea in buget a proiectelor;
- Participa la toate evenimentele proiectelor.

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul “Constructii industriale si civile”;
- Experienta nu mai mica de 5 ani in calitate de Responsabil tehnic;
- Experienta in calitate de manager de proiect;
- Atestatie tehnico-profesionala in calitate de Responsabil tehnic si Diriginte de santier.

Salariul de la [показать номер]15 000.00 lei,

Orarul de munca Full time.

Отправить резюме

О компании

Compania "IMEXAGRO" SRL a fost fondata in anul 2003.
Compania este unul dintre cei mai mari operatori ai pieței de semințe pentru cultura mare, produse de protecție a plantelor, fertilizanți și consultanță agronomică în Moldova.
"IMEXAGRO" SRL este distribuitor al companiilor de renume:
"ZemlyakoFF", Rusia; "August", Rusia; "Fader Alliance", Marea Britanie; "UPL" (Arysta Life), Belgia; "Saaten Union", Germania; "ICL", Olanda.

Produsele oferite de "IMEXAGRO" SRL asigură protecție pentru toate culturile cultivate în Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?