Недавно опубликовано

Manager vânzări - pentru Birou al Istoriilor de Credit

AXIOMA
5 star star star star star 1 отзыв
AXIOMA

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol de vânzări sau management de vânzări (minim un an);
  • Cunoașterea industriei istoriilor de credit sau a industriei financiare este un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii de vânzări inovatoare și eficiente pentru a atinge obiectivele noastre de afaceri;
  • Contractarea potențialilor clienți și negocierea condițiilor contractuale și a relațiilor de colaborare;
  • Menținerea relațiilor cu clienții și partenerii noștri pentru a asigura satisfacția lor continuă.
Condiții de muncă:
  • Salariu de la 10 000 MDL + bonus;
  • Pachet social deplin;
  • Card de reducere la Clinica HARPER MEDKLINIK;
  • Instruire din partea companiei.

Program de lucru : Luni-Vineri, [показать номер]08.00-17.00.

Adresa de lucru : Chișinău, str. Calea Ieșilor, 10B

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: info@infodebit.md , cu mențiunea Manager vânzări.

Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Января 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Ieșilor 10B
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?