Недавно опубликовано

Tehnic Service

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania se ocupă cu montarea și deservirea tehnică a sistemelor de supraveghere video și sisteme acces control, pentru îndeplinirea deservirii tehnice rapid și calitativ avem nevoie de ingineri în departamentul tehnic

Noi oferim:
-Sistem de salarizare transparent unde zilnic poți vedea ce salariu
-Intruire în domeniu
-Oficiu in centrul orasului
-Grafic de lucru stabil
-Creștere profesională
-Colectiv unit și prietenos

Cu ce te vei ocupa:
-Îndeplinirea comenzilor de deservire tehnică
-Diagnostica sistemelor
-Participarea la lecții de instruire

De ce ai nevoie:
-Conoașterea limbelor Româna și/sau Rusa
-Deținerea permisului de conducere cat. B
-Responabilitate și punctualitate
-Experiență de muncă în domeniu fa vi un plus
-Automobil personal va fi un plus
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?