Недавно опубликовано

Se cauta șoferi de camion categoria C,E, în principal din Spania către țările scandinave

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Валенсия, За границей, Испания

Описание вакансии

Cerințe:

- Cunoașterea a cel puțin uneia dintre următoarele limbi: spaniolă, engleză, rusă,

- Experiența în acest domeniu constituie un avantaj,

- Permis de conducere categoria C+E (UE sau ucranian),

- CAP valabil,

Condiții de muncă:

- Contract de muncă, dacă este cazul, permisele necesare pentru a locui și a lucra în Spania,

- Cazare temporara,

- Salariu dupa negociere,

- Echipa internațională.

Pentru informații suplimentare, vă rugăm să contactați tel/WhatsApp +[показать номер]34678482916, e-mail: violeta_sc@icloud.com resurse umane și +[показать номер]34658438455, dscoarta@icali.es departamentul juridic.

Отправить резюме

О компании

Companie spaniolă specializată în transportul internațional de mărfuri, cu o experiență de peste 20 de ani, cu sediul în Alicante (Valencia).

Flota companiei este formată din camioane Daf, Iveco, Volvo Scania, bine echipate, cu toate dispozitivele de plată necesare pentru țările prin care trec, cartelă de motorină, cartelă telefonică cu minute și acoperire de internet în toată UE.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?