Недавно опубликовано

Asistent al executorului judecătoresc

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Biroul executorului judecătoresc angajează asistent.

Responsabilităţi de baza:

Recepționarea și prelucrarea corespondenței de intrare și ieșire,inclusiv prin poșta electronică. Recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice și după caz readresarea lor către persoana competentă.Primirea cetățenilor .Înmînarea actelor părților dosarului de executare. Întocmirea proiectelor actelor de procedură și întroducerea datelor în S.I.

Cerinţe fata de candidati:

  • Studii superioare juridice,cunoașterea procedurii de executare silită;
  • Cunoaștere la nivel de utilizator РС Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook și a utilajului de oficiu;
  • Fluenta în limbile română și rusă, în formă scrisă și orală, Cunoașterea limbilor engleze și/sau franceză (pentru asistent) este binevenită;
  • Abilitatea de a opera cu mai multe sarcini concomitent.;
  • Abilități de plănuire a zilei lucrătoare a Executorului;
  • Abilități de administrarea oficiului;
  • Abilități de a duce o discuție cu diferite categorii de oameni;
  • Bune abilitati de gestionare a timpului, orientare spre detalii;
  • Adaptarea/utilizarea rapidă cu informația nou primită;
  • Abilitatea de a lucra din proprie inițiativă;
  • Capacitatea de a formula logic clar, structurat și accesibil ideiile, atît oral cît și în scris;
  • Bune abilități de soluționarea conflictelor în situații dificile;
  • Permis de conducere categoria B este un avantaj.

Calități personale:

  • Abilități de convingere;
  • Abilități organizatorice;
  • Abilităţi analitice;
  • Abilitati eficiente de comunicare;
  • Rezistență în condiții de stres;
  • Modestie și corectitudine;
  • Flexibilitate, atenție la detalii;
  • Orientare spre rezultat;
  • Spirit inovativ si cognitive
  • Dorința de dezvoltare;
  • Punctualitate.

Salariu net 10000 lei.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV cu fotografie, indicând postul solicitat insotit de o scrisoare de intentie, la adresa: mun. Chişinău, str.I.Creangă 39, sau prin e-mail: bezede@executori.md;

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?