Недавно опубликовано

Muncitor auxiliar (în secţia producere paste fainoase si ambalare)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:
- Să aibă insuşiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, adaptabilitate. (barbaţi)
- Cunosterea limbii romane (rusa un avantaj).

Responsabilităţi:
- Să cunoască paşii necesari îndeplinirii sarcinilor de ambalare a produselor.
- Să identifice produsele cu defecte.
- Să regleze, să exploreze şi să supravegheze maşini de ambalare a produselor.
- Să execute anumite operaţii de pregătire a materialelor pentru ambalare.
- Să execute lucrările de întreţinere a mijloacelor de muncă după terminarea operaţiilor.
- Să deţină carnet de sănătate, vizat periodic de organele sanitare competente.
- Să păstreze ordinea, disciplina, curăţenia, normele sanitar-veterinare, igiena.

Compania oferă:
- Angajare oficială;
- Pachet social compet.
- Programul de lucru de luni pina vineri de la [показать номер]8.00-17.00, simbata [показать номер]8.00-14.00. Pauza de masă 1 oră

Daca dvs. corespundeti cerinţelor enumerate mai sus, va rugam să ne contactati prin email hr.opt.prod@gmail.com">hr.opt.prod@gmail.com sau la telefon fix: [показать номер]022-667-805, mob. [показать номер]068371212.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?