Недавно опубликовано

Manager proiect

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Calculul volumelor lucrărilor de construcții
  • Elaborarea devizelor
  • Elaborarea proceselor verbale de execuția lucrărilor
  • Cunoașterea organizării lucrărilor de construcții
  • Negocierea cu clienții, definirea obiectivelor echipei și bugetul proiectului;
  • Participarea la întâlniri de tip business, deplasări;
  • Planificarea resursele necesare pentru atingerea obiectivelor și gestionarea lor eficientă;
  • Elaborarea și urmărirea programului proiectului și planul de lucru pentru a respecta termenele;
  • Furnizarea actualizărilor de proiect în mod consecvent părților interesate din proiect;
  • Program deplin, oficiu: Chișinău, Centru.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor română și rusă, limba engleză scrisă și vorbită (va constitui un avantaj)
  • studii în domeniul IT;
  • experiență în management de proiect în IT (va constitui un avantaj)
  • capacitate de a finaliza activități/proiecte în funcție de sfera de aplicare, bugetul și calendarul conturat;
  • abilități de comunicare puternice;
  • abilități de lider;
  • capacitate de a rezolva probleme în mod operativ;
  • responsabilitate, amabilitate, punctualitate, inițiativă.
  • Permis de conducere și auto personal (va constitui un avantaj).

Oferim:

  • angajare conform legislației a RM;
  • salariu competitiv;
  • posibilitate de avansare, formare profesională și suport continuu;
  • condiții bune de lucru, birou, echipament corespunzător, etc.;
  • ambianță, mediu de lucru prietenos;
  • rambursarea cheltuielilor auto/deplasări.

Număr de contact: [показать номер]060044693

CV-le trimiteti la adresa: lex-dictum@mail.ru

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?