Недавно опубликовано

Inginer de sistem software

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

RESPONSABILITĂȚI:
  • Conducerea proiectelor pentru soluții IT&C;
  • Asigurarea funcționalității, monitorizarea și dezvoltarea soluțiilor IT&C implementate;
  • Instruirea personalului pentru utilizarea tehnologiilor IT&C implementate;
  • Coordonarea echipelor de specialiști.
CERINȚE:
  • Studii superioare de specialitate finalizate sau în curs de finalizare;
  • Cunoștințe și abilități practice în domeniul IT;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Aptitudini şi abilităţi personale: Abilităţi de comunicare; Eficienţă şi organizare; Iniţiativă;
  • Calităţi personale apreciate: Spirit organizatoric; Implicare şi dăruire; Capacitate şi abilitate în lucrul cu oamenii; Punctualitate.
CONDIȚII:

DESPRE NOI:
Reliable Solutions Distributor este o companie de soluții business și software, care începând din 2010 își desfășoară activitatea pe piața Republicii Moldova.
Cu peste 250 de proiecte implementate pe diverse soluții și tehnologii la nivel național, RSD a reușit să devină unul dintre cei mai de încredere parteneri în ceea ce privește furnizarea soluțiilor IT&C în Moldova.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, 85, Alexandru cel Bun st.
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?